Mincovník CF330
Mincovník CashFlow 330 může být použit ve většině zařízení, pro které je důležitou funkcí pouhá akceptace peněz bez vydávání peněz zpět. Ve standardizovaném rozměru 4“/100mm je umístěna nejmenší, ale plně funkční jednotka, která je zároveň nejmenší z celé rodiny MEI. Může akceptovat do 12 mincí a je shodná s naší současnou kompletní řadou produktů MEI a Cashflow.
Mincovník CF330
Materiály ke stažení: Ikona PDFStručná příručka obsluhy EN Ikona PDFUživatelská příručka EN Ikona PDFCF330 - Leták EN

  • SPOLEHLIVOST
Paleta výrobků CashFlow utvrzuje naši pověst založenou na spolehlivosti a kvalitě. Velmi široká vstupní drážka a paralelně otvíraná deska, eliminuje možnost zablokování mincí. Inteligentní konstrukce cesty mince minimalizuje účinky spojené s vpadáním nečistot a tím i znečištěním povrchu.
  • BEZPEČNOST
S jedinečným designem a inteligentním detekčním algoritmem, může mincovník CashFlow 330 provádět přesné a spolehlivé měření a identifikace mincí. Patentovaná řešení napomáhají ke stabilizaci a průchodu mince přez zařízení takovým způsobem, aby bylo možné maximálně přesné měření všech jejích parametrů za všech podmínek.
  • FLEXIBILITA
Mincovníky CashFlow 330 jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby v dynamických provozních podmínkách. Zavedení nových typů mincí, změny mincových sad, zlepšení bezpečnosti, mohou být prováděny s minimálním úsilím.